Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Драгалевци
к-с Мирамонте
335 000 €
655 203.05 лв.

(2 939 €, 5 748.18 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 6:35 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 241 пъти.
Площ:
114 m2
Етаж:
1-ви от 3
Газ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2007 г.

Описание на имота:

Предлагаме за продажба луксозен, напълно обзаведен тристаен апартамент в елитния затворен комплекс Мирамонте , кв. Драгалевци. Имотът е разположен на 1-ви висок етаж (над надземни гаражи) в сграда от 2007 г. Жилището се отличава с висок клас довършителни работи, естествени материали и внимание към всеки детайл.
Дневна и кухня: Просторно и светло помещение с френски прозорци и тераса с панорамна гледка към София. Обзавеждането включва мека мебел от естествена кожа на датската марка Bo Concept. Кухнята е оборудвана с висок клас уреди: сушилня Bosch, фурна Nardi, аспиратор Faber, хладилник Haier и комбинирани котлони (газ/ток) Electrolux.
Родителска спалня: Уютна стая с комод от масив, италиански осветителни тела с димери и френски четирикрилен гардероб. Има директен излаз към втора тераса с гледка към Витоша и директен достъп към прекрасно озеленения вътрешен двор на комплекса.
Втора стая (Кабинет/Детска): Оборудвана с двукрилен гардероб и практичен плот-бюро.
Баня с тоалетна: Стилна италианска керамика, санитария и керамична вана.
Коридор: Настилка от висок клас италианска керамика.Високотехнологична сигурност: Блиндирана входна врата Solid 55 с вградена камера, СИМ карта и дистанционно управление през мобилен телефон. Изградена охранителна система (СОТ).
Материали: Подови настилки от дъбов паркет (дюшаме), дограма от масив със стъклопакет и вътрешни италиански дървени капаци.